הדברת עכברים אלקטרונית - חדשנית, מהירה ובטוחה באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים - המכשיר היעיל באמת


הרחקת עכברים עם המכשיר היעיל ביותר שקיים
הרחקת עכברים אלקטרונית, מהירה וחדשנית - מהירה ובטוחה

להזמנות ומידע נוסף בנושא הרחקת עכברים באמצעים אלקטרוניים בצורה ירוקה ללא רעלים לפגישת יעוץ חינם צרו עמנו קשר עוד היום 

 הראל: 054-4800588

 

הדברת עכברים - איך לשים סוף למכת העכברים?


עכברים מצויים הינם מכרסמים בגודל של כשישה סנטימטר עד אחד עשר סנטימטר כולל זנבם.
משקלם של עכברים נע בין 10 ל-30 גרם, הם בעלי פרווה בגווני לבן, חום, אפור או שחור, והם ללא ספק סוג המזיקים שאנחנו הכי לא מעוניינים בחברתם.
למרות גודלם הזעיר, עכברים הינם חיה נבונה, זריזה וחמקמקה במיוחד. יכולתיהם האדירות של עכברים לעבור במהירות ובקלות דרך פתחים צרים או לחצוב את דרכם דרך פתחי גבס, עץ ואפילו אבן הפכו אותם למזיק המאתגר ביותר עבור כל מדביר עכברים מתחיל או מיומן.

ישנם שיטות הדברת עכברים שונות המשתנות מכל מדביר עכברים אחר אל מדביר עכברים אחר, דבר אחד בטוח הדברה עבור עכברים צריכה להיות מותאמת באופן ייחודי לכל חלל בצורה שונה.

הדברת עכברים ללא רעלים! - הדברת מזיקים יעילה

השיטות המוכרות בנושאי הדברת עכברים הן פיזור רעלים ומלכודות עכברים קלאסיות, דבר הידוע כיום למשכילים בתחום כבעל אמינות נמוכה, ואילו הסכנה בפיזור הרעלים היא שחיות מחמד עלולות להפגע הן מהרעל עצמו  והן מאכילת עכברים שהורעלו. בשטחים חקלאיים ישנה סכנה ממשית ובעייתית שחיות בר מוגנות ימצאו את מותן לאחר אכילת פגר עכברים מורעל, על כן אלו שיטות הדברה עבור עכברים שאנו בחברת גל ירוק איננו דוגלים בהם כיום.

חברת גל ירוק, המובילה בפתרונות חכמים ואקולוגיים להרחקה או הדברת עכברים משתמשת במספר שיטות הדברה ירוקות ללא פגיעה בחייהם של עכברים אך יעילות ואפקטיביות ביותר, תלוי בתנאי השטח והיכרות עם צרכי הלקוח, באופן בו עכברים נמלטים מיידית מהמקום ומכת עכברים לא חוזרת שנית.

הרחקת עכברים על פי חברת גל ירוק הינה הרחקתם לצמיתות, הצלחה שלנו היא סיום העבודה מול הלקוח מבלי צורך לחזור ולבצע את אותן פעולות הדברה שוב ושוב.

לעוד מידע על הרחקת עכברים   הדברת מזיקים חייגו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם במהרה.

להזמנת מדביר עכברים מומלץ או כל מידע כללי אל תהססו – דברו איתנו!

מכשיר להדברת עכברים להתקנה עצמית או להזמנת בעל מקצוע שיתקין עבורכם


להזמנת סונאר להרחקת עטלפים / בעל מקצוע שיתקין את הסונר עבורכם או כל מידע כללי אל תהססו – דברו איתנו!