הרחקת יונים

להזמנת שירותי הרחקת יונים בראשון לציון או טיפול במפגעי יונים במרכז, אנא צרו עמנו קשר לפגישת ייעוץ עוד היום!
זיו - 052-8776565

מעוניינים בשירות הרחקת יונים בראשון לציון או במרכז? יונים מהוות מטרד וסכנה לבריאותכם באזור המגורים שלכם?
חברת גל ירוק הינה החברה האמינה והמקצועית ביותר עבור שירותי הרחקה וטיפול בבעיית היונים בראשון לציון כמו גם הרחקה וסילוק יונים במרכז הארץ.

בתקופת המעבר בין קיץ לחורף רבייתם של יונים נמצאת בשיא פריחתה. באזורים עירוניים מאוכלסים מלבד הרעש והזוהמה ישנה התגודדות מטרידה ומסוכנת לבריאות של יונים ובעלי כנף אחרים.

 

הרחקת יונים השיטות – סילוק יונים במרכז

יונים הינם המטרד העיקרי במרחב האורבני כיוון שמדובר בחיות טריטוראליות שבוחרות את אזור מחייתן כמקום קבע ואין זה יהיה פשוט להרחיקן משם. התיישבות יונים באיזור מגורים מייושב מייצרת סביבה לא נעימה לחיי אדם, הלכלוך, מטרד הרעש והסכנה  להידבק במחלות, חיידקים או פרעושים גורמים לבעלי כנף אלה להיות מטרד אמיתי.

בעבר השיטה העיקרית עבור הרחקת וסילוק יונים הייתה שימוש בכימיקלים ורעלים. מדובר בשיטת עבודה מזהמת לסביבה ומסוכנת גם לחיי אדם, כיום השכילו לדעת ששיטה זו איננה אפקטיבית מאחר והתקהלות יונים נמדדת בהרחקתה של קהילה שלמה ולא המתת יונים בודדות. במיוחד בשביל זה ייצרנו בגל ירוק מספר מגוון של שיטות שונות עבור הרחקת וטיפול בבעיות יונים.

חברת גל ירוק אחראית על כמה מן השיטות היעילות עבור הרחקת היונים במרכז בעיקר במרכזי קניות ומבנים גבוהים. הקמת רשת רשתות חכמה היא אחת מהן.
המטרה בתהליך הרחקת וטיפול בבעיות יונים זה היא לפרוס רשת של סווכי רשתות כך שימנעו מיונים מלהגיע למקום מרבצם הנבחר. בעלי עסקים רבים נעזרים בנו בשיטת הרחקת יונים זו בראשון לציון ובמרכז.

שיטת הרחקת יונים במרכז בעזרת רשתות מותאמות להשמה לאזור באופן אידיאלי. ישנן מגוון רב של רשתות ומערכות לכל סוג בעל כנף ייחודי, אנחנו בגל ירוק דואגים לשמור על גוון אסתטי ועל כן אנו מספקים מערכות רשתות אלה במגוון צבעים וצורות אופציונאליות.

טיפול בבעיות היונים כמו גם הרחקת יונים בראשון לציון בפרט הינה ספינת הדגל של חברת גל ירוק. מגוון הפתרונות הייחודים והחכמים לכל בעיית יונים באזור זה.

לעוד מידע על הרחקת יונים במרכז הארץ התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.