הרחקת יונים אלקטרונית

להזמנת שירותי הרחקת יונים אלקטרונית , אנא צרו עמנו קשר לפגישת ייעוץ עוד היום!
זיו - 052-8776565
 

מבין שלל אמצעי הרחקת היונים בהם נהוג להשתמש כיום, הרחקה אלקטרונית היא האופציה המתקדמת ביותר.

מרחיק יונים אלקטרוני

חדירת יונים למשטחים פרטיים מהווה מטרד חמור אשר גורם ליצירת לכלוך בלתי נסבל ומגביר את הסיכון להעברת מחלות ווירוסים המסכנים את בני האדם בסביבה. אחת מאופציות ההרחקה המומלצות והיעילות ביותר, היא האופציה האלקטרונית. משם שהיונים מסתגלות במהירות רבה למצבים חדשים, מומלץ להתקין מערכת אלקטרונית חכמה ומתקדמת, אשר תגרום להרחקה מוחלטת של המטרד.

הרחקת יונים אלקטרונית

המערכות האלקטרוניות להברחת יונים נחלקות למספר סוגים. ישנן מערכות אלקטרוניות המבוססות על גלי קול, משום שרבים מבעלי החיים רגישים לגלי קול בתדרים נמוכים שאינם נשמעים לאוזן אנושית. להרחקת יונים, ניתן להשתמש במערכת אשר משדרת צלילים אינטנסיביים, כאשר כיוון העוצמה נתון לבחירה בידי המשתמש. מערכות הברחת יונים אלקטרוניות אחרות מבוססות על גלאי תנועה. כאשר המכשיר מזהה יונה מתקרבת, הוא מפעיל איתותי אור או רעשים אולטראסאונים אשר אינם נעימים לבעלי הכנף וגורמים להתרחקותם המידית מהאזור. רעשים אלה אינם מפריעים לבני האדם, משום שהם אינם ממוקמים בטווח השמיעה האנושי.

הרחקת יונים אלקטרונית – מכלול היתרונות

- הברחת יונים אלקטרונית מונעת מהיונים הסתגלות למצב הקיים, ומרחיקה אותן באופן מוחלט לאורך זמן.
- מערכת הרחקת יונים אלקטרונית פועלת באופן אוטומטי ומאפשרת התמודדות יעילה גם בנקודות שהגישה אליהן קשה ומורכבת, כמו גגות.
- מערכת אלקטרונית להרחקת יונים איננה פוגעת ביונים וגורמת להן לאי נוחות בלבד. בהשוואה לאמצעי הרחקה אחרים, אשר חלקם מכילים חומרים כימיים המסכנים את בריאותן של היונים ולעיתים גם את חייהן, הרי שזהו פתרון ידידותי ביותר.
- הרחקת יונים אלקטרונית היא פתרון אסטטי ביותר להרחקת יונים, ואיננה פוגעת במראה הסביבה.

להזמנת שירותי הרחקת יונים עם מרחיק יונים אלקטרוני , אנא צרו עמנו קשר לפגישת ייעוץ עוד היום!

זיו - 052-8776565