הרחקת יונים אלקטרונית

זקוקים לשירות הרחקת יונים אלקטרונית מביתכם? נמאס לכם ממטרדן של יונים באזור מגוריכם?
הזמינו עוד היום שירות הרחקת יונים 
אלקטרונית מחברת גל ירוק ושימו קץ למטרד הנורא!
להזמנות ומידע נוסף : 054-4800588

אם בניתם בית פרטי הקציתם וודאי מקום לטיפוח גינת נוי תכננתם את עיצובה ושתלתם בה שתילים. יונים הן אולי סמל לשלום ואהבה אך כל מי שחווה את מפגען של יונים בגינות בית או כמויות מסחריות מצואתן על הרכב או פני חוץ הבית ירצה וודאי להזמין שירות הרחקים יונים אלקטרונית  במהרה.

יונים המקננות בסביבת מגורנו יכולות להוות מפגע קשה במיוחד בכמה תחומים שונים ומשונים. הצואה שלהן מזהמת את הסביבה, וחומציותה פוגעת בכל חומר מצופה מתכת, אבן או אפילו בטון. קינון ביתם של יונים מלווה בלכלוך ובקרקור קולות בלתי נפסק ויונה, למרות התדמית הצחורה והנקייה שלה, היא בעצם מקור בלתי נדלה להעברת מזיקים, מחלות מסוכנות וחיידקים אלרגניים שונים.

 אין זה מפתיע כאמור שיותר ויותר ישראלים כיום שוכרים את שירותיהם של חברות המספקות שירותי הרחקת יונים אלקטרונית  בכל אזורי הארץ.

הרחקת יונים באמצעים אלקטרונים ידידותיים!


יונים מקננות בכל מקום אפשרי עבורן, אך מדרך הטבע הנזק שלהן ניכר בעיקר בסביבה האורבנית של האזור העירוני המיושב. יונים נוטות גם להתרבות בכמות גדולה יותר בסביבה עירונית על פני כפרית חקלאית, כל זאת משום שאויביהן בטבע, כמו הינשוף למשל, מתרחקים ממנה באזור זה. בתיווכו של מרחב הנוף האורבני הפכו מזגנים, מרפסות וגגות רעפים למקומות מסתור וקינון מועדפים במיוחד על יונים, מה שהפך אותן למטרד עירוני בולט אשר מחייב פעמים רבות התערבות חיצונית של חברה המספקת שירותי הרחקת יונים אלקטרונית  .

אינספור מחשבה מוקדשת לנושא של הרחקת יונים אלקטרונית מסביבת מגוריו של האדם המודרני העירוני, ישנה גם יצירתיות רבה הפונה להמצאה ויישומם של מתקנים המיועדים להגנה מפני יונים והרחקתן.

הרחקת יונים אלקטרונית מקצועית נעשית על ידי אנשי מקצוע מנוסים בנושא. מומחי הרחקת יונים אלקטרונית יבחנו את האתר המיועד, יזהו את דרכי הפעולה של היונים ויתאימו פתרונות ייחודים עם התייחסות, למבנה, לסביבה, לאוכלוסייתם של היונם ולצרכי הדיירים כאחד.