מרחיק עטלפים אלקטרוני

העטלף הוא אחד מבין בעלי החיים הנפוצים וקיימים 33 סוגים שונים בישראל. למעשה, עטלפים נפוצים עד כדי כך שהם גרים בינינו. לא צריך להרחיק לכת למושב חקלאי. אפשר פשוט לצאת לטיול לילי, להביט אל צמרות עצי הפרי ולהבחין בשניים או שלושה עטלפים שעפים מעץ לעץ.

מרחיק עטלפים והטיפול בנזקי העטלפים

למרות היופי שבשילוב חיות בחיינו העירוניים, העטלפים לא תמיד פרטנרים טובים לחיים משותפים. אין דבר מעצבן יותר מלקום בבוקר ולגלות לשלשת של עטלפים על אדן החלון או על הרכב הלבן שרק אתמול ניקיתם. לא זו בלבד שנגרם כאן נזק אסטטי ואתם נאלצים לאחר לעבודה כדי לנקות את הטינופת, לשלשת עטלפים מפיצה ריח לא נעים. מסיבה זו כדאי לרכוש מרחיק עטלפים טוב.

 

הרחקת עטלפים בתל אביב

איך מרחיקים עטלפים?

ניתן להשתמש בשיטות שנות להרחקת עטלפים. אחת מהן היא פיזור רעל. זו שיטה הפוגעת באקולוגיה ובחי ואינה מומלצת. היא פוגעת באוכלוסיית העטלפים ועלולה גם להרעיל בעלי חיים נוספים כמו כלבים או חתולים שבאים במגע עם הרעל. משום כך, פותחה שיטה אחרת שאינה פוגעת בסביבה והיא מרחיק עטלפים אלקטרוני. השיטה אינה פוגעת פיזית בעטלפים, אלא רק גורמת להם לשמוע צלילים בלתי נעימים ומרחיקה אותם.

כיצד פועל מרחיק עטלפים?

העטלפים מסתמכים רבות על חוש השמיעה שלהם כדי להתמצא במרחב. הם מפיקים קולות בתדרים גבוהים (סונאר) שאוזן האדם אינה יכולה לשמוע ומעבדים את המידע בעזרת גלי הקול המוחזרים אליהם מעצמים הנמצאים בסביבה – כמו עצים או בניינים. בצורה זו מתגבשת אצל העטלפים מעין תמונת מצב במוח המספקת להם מידע על הסובב אותם. השיטה האלקטרונית של גל ירוק מציעה פתרון הרחקת עטלפים ללא צורך ברעלים. מרחיק עטלפים אלקטרוני הוא בעצם מכשיר הפולט תדרים אולטרא-סוניים כדי לבלבל את העטלפים ולשבש את פני השטח. העטלף אינו מצליח לזהות את העצם לפי השדר המוחזר אליו באמצעות גלי הקול, נבהל ועף ממקום המגורים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על מחיר של מרחיק עטלפים?

העטלפים השתלטו על הבית? אתם תולים את הכביסה בפנים מחשש ללכלוך ? אם אתם מחפשים מרחיק עטלפים שמצד אחד מבריח את העטלפים ממקום מגוריכם, ומצד שני לא פוגע בהם, אתם מוזמנים לפנות לגל ירוק המומחים בשירותי הרחקת עטלפים. גל ירוק מציעה פתרון ללא הרעלה וללא גרימת נזק גופני או כאב לעטלפים ולשאר בעלי החיים הנמצאים בסביבה. אז אם העטלפים הפכו למטרד בסביבת מגוריכם, התקשרו אלינו ואנו נציב משדרים באזור מגוריכם. מרחיק העטלפים של גל ירוק הוא פתרון נקי ושקט עבורכם, שכן הוא משדר צלילים שרק העטלפים יכולים לשמוע. למידע נוסף תוכלו ליצור קשר בטלפון 08-8690359.

נשמח לענות על כל שאלה לגבי איך מרחיקים עטלפים גם בטלפון ! התקשרו אלינו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.