לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » סילוק עטלפים

סילוק עטלפים

מטרד העטלפים התחיל להגיע גם אליכם? סובלים מלכלוך ונזקים לבית או לעסק? חשוב מאוד לטפל בבעיה בעזרת מכשור מתאים להרחקת עטלפים אשר יתן פתרון יעיל ולאורך זמן.
סילוק עטלפים הפך בשנים האחרונות להיות מבוקש מאוד על ידי הרבה מאוד בתים אשר סובלים מריבוי של עטלפי פירות.

סילוק עטלפים יכול להתבצע בהרבה מאוד שיטות

שיטות ההדברה המסורתיות והמוכרות הן בדרך כלל שימוש ברעלים, כולל מוצקים, נוזלים וגזים, המסוכנים מאוד לבני אדם, חיות מחמד ואף לאקולוגיה של הסביבה.

כיום כולנו מכירים ביכולות המזיקים להסתגל לסוגי הרעלים וההדברה עם השנים, כך שעל המדביר להשתמש בחומרים יותר ויותר חזקים ובכך מגביר את הסיכון והחשיפה שלנו והסביבה.

בנוסף לכל, חומרי ההדברה המסורתיים חושפים אותנו, דרי המקום, לרעלנים ולעיתים אף לחומרים רדיו אקטיביים, העלולים לגרום לסיבוכי בריאות, קשיי נשימה, מחלות, ואף לסרטן.

מה הוא סילוק עטלפים אלקטרוני ומדוע הוא עדיף מבחינה מוסרית ופרקטית ?

בעזרת הדברה אלקטרונית ומתוך ידע זה אנו יודעים באיזה כלים נוכל להרחיק את המזיק ולגרום לו לנטוש את המקום בו אינו רצוי.

זאת ועוד, כאשר הרחקת המזיקים אינה כרוכה בטיפול בחומרים מסוכנים, אינה מזיקה לבעלי חיים שאין ברצוננו להטריד, כמו חיות מחמד או חיות משק, וכמובן ללא פגיעה כלל באקולוגיה ובסביבה.

מאחר ואין פריסת חומרים רעילים, אין צורך בפינוי המקום הנגוע בשביל פעילות ההדברה עצמה, דבר הגוזל זמן ומשאבים לכשעצמו, ואין צורך בהמנעות מנקיון שוטף של המקום, שכן, בהדברה רגילה נקיון עלול לנקות גם את הרעלים ולהחליש את האפקטיביות שלהם.

סילוק עטלפים עם חברה שמתמחה בתחום

גירוש העטלפים הינה דורשת טיפול קפדני לאורך זמו ולכן חשוב לבחור חברת הרחקת עטלפים עם נסיון עבר בשלל פתרונות יצירתיים לפתרון של בעיית העטלפים.

השילוב של הטכנולוגיה בשלב סילוק העטלפים היא הכרחית כדי לבצע את התהליך בצורה נקיה וירוקה ומבלי להסב נזק לעטלפים וליתר בעלי החיים בסביבה.

בנוסף חשוב לבדוק המלצות מלקוחות שסבלו מאותה ביחה ומצאנו להם את הפתרון המתאים.

למידע נוסף על גירוש עטלפים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם עם עוד מידע נוסף על סילוק עטלפים מקצועי.

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!