דוקרנים נגד יונים - הפתרון היעיל לסילוק והברחת יונים


הרחקת עטלפים עם המכשיר היעיל ביותר שקיים
הרחקת עטלפים אלקטרונית, מהירה וחדשנית - מהירה ובטוחה

מבצעי החודש בגל ירוקדוקרנים נגד יונים
בסיס פוליקרבונט
קוצים מנירוסטה
צפיפות גבוהה
30 ש"ח למטר

לא כולל מע"מ ומשלוח


דוקרנים נגד יונים
בסיס פוליקרבונט
קוצים מנירוסטה
צפיפות גבוהה
מנימום 50 מטר
25 ש"ח למטר


לא כולל מע"מ ומשלוח


מחפשים פתרון נגד יונים?

קבורים בים של לשלשת ולא יודעים מה לעשות? רוצים להרחיק את היונים מבלי לפגוע בהן? לשם כך אנו מציעים דוקרנים נגד יונים ושירותי הרחקת יוניםבשיטה זו תוכלו להבריח את היונים לצמיתות מבלי הצורך לבוא אתן במגע, שכן הן אפילו לא תתקרבנה למקום. למידע נוסף פנו לגל ירוק בטלפון 08-8690359

סוגי דוקרנים

דוקרנים נגד יונים מיוצרים מחומרים שונים כמו נירוסטה, פלסטיק או פח. דוקרני הפלסטיק הם הזולים ביותר ואנשים אוהבים לרכוש אותם, אך לעתים הם מתבררים כבלתי יעילים במיוחד, ולכן כדאי יותר לרכוש דוקרנים מנירוסטה. גובה הדוקרנים הנכון בדרך כלל הוא 10 סנטימטרים, משום שגובה היונה הממוצעת הוא כ-6 סנטימטרים.

דוקרנים להרחקת יונים

היונים חיות בקרבנו שנים רבות. לעתים נחמד לראות בשטח עירוני יונה המקוננת על אדן החלון או להקריא סיפור לילד על יונה עם עלה של זית. אבל למעשה, היונים מהוות לא פעם מטרד סביבתי חמור. התרבות של יונים היא גם מתכון בטוח להתרבות הלשלשת שלהן הגורמת לריח רע, פוגעת באסתטיקה, מכריחה אותנו לבזבז כמויות בלתי רגילות של חומרי ניקוי והעיקר – מפיצה מחלות. כדי להתגבר על הבעיה אחת ולתמיד קיימות שיטות שונות להברחת יונים, חלקן יעילות וחלקן בלתי יעילות.

דוקרנים נגד יונים - שיטות בלתי יעילות להברחת יונים

שיטות בלתי יעילות להברחת יונים עוברות מפה לאוזן בין השכנים, אך אינן מסייעות בפתרון הבעיה. אחת השיטות היא תליית שקיות מים או בקבוקים בסמוך לחלון מתוך כוונה להבריח את היונים. היונה לא באמת פוחדת משקית או בקבוק המתנדנדים להם ברוח, ולכן שיטות אלה בלתי יעילות. שיטות נוספות מיועדות לסנוור את היונים ולהבריח אותן כמו עטיפת המעקה בנייר אלומיניום או תליית דיסקים. שיטות אלה גורמות לכם לעבודה מיותרת, משום שהיונים לא באמת מסתנוורות. קיימות גם שיטות נעימות פחות כמו פיזור דבר או רעל. דרכים אלה אכזריות ועלולות להמית יונים ובעלי חיים אחרים בסביבה.

דוקרנים נגד יונים ושיטות אחרות

קיימות שיטות ירוקות שאינן פוגעות בבעלי החיים. אחת הדרכים האלה היא הצבת דוקרנים נגד יונים. דוקרנים מחומרים שונים כמו נירוסטה מונעים מהיונים להגיע לאזור ולקונן. דוקרנים נגד יונים מסמנים ליונים שהסביבה אינה מתאימה לקינון ולמחייה, ולכן הן עוזבות את המקום. דרכים נוספות למלחמה ירוקה ביונים הן מרחיק יונים אלקטרוני ורשת נגד יונים. מרחיק היונים האלקטרוני הוא בעצם שדר המשמיע ליונים צלילים בלתי נעימים וגורם להן לעזוב את המקום. רשת נגד יונים פועלת באופן דומה לזה של הדוקרנים. היא אינה יוצרת ליונים סביבת קינות מתאימה, והן עפות לחפש מקום אחר.

דוקרנים נגד יונים - פתרון יעיל ואסטתי לטיפול בבעיית היונים


דוקרנים נגד יונים


מבצע החודש בכל ירוק


  • איכות מעולה
  • רמת צפיפות וגובה המונעים עמידה של יונים על הדוקרנים.
  • קל מאוד להתקנה
  • עמיד בכל מזג אוויר ואורך חיים ארוך.
  • התאמה אישית לכל מידה
  • הדוקרנים עשויים מחומר קל לעבודה וחיתוך
  • אפשרות להתאמה אישית לכל מידה
  • מחיר מצויין להזמנה מיידית באתר


דוקרנים נגד יונים להתקנה עצמית או להזמנת בעל מקצוע שיתקין עבורכם


להזמנת דוקרנים נגד יונים / בעל מקצוע שיתקין את הדוקרנים עבורכם או כל מידע כללי אל תהססו – דברו איתנו!

סונאר להרחקת עטלפים להתקנה עצמית או להזמנת בעל מקצוע שיתקין עבורכם


להזמנת סונאר להרחקת עטלפים / בעל מקצוע שיתקין את הסונר עבורכם או כל מידע כללי אל תהססו – דברו איתנו!