לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » הדברת יונים

הדברת יונים

הביטוי הדברת יונים יוצר רושם של פעולה אגרסיבית ומזיקה לבעל החיים. למעשה, מרבית האנשים בישראל חוששים לשמוע את המילה "הדברה" כאשר הם מעוניינים להרחיק יונים מאזור מגוריהם. יונים וציפורים שונות יכולות להוות מטרד של ממש, אך אין זה מוצדק להגיע לפעולה של הדברת יונים וניתן למצוא פתרונות הומאניים לסילוקן.

החדשות הטובות הן שכיום לא צריך להרוג או לפגוע ביונה או בכל בעל חיים אחר בכדי להבטיח הרחקה יעילה של יונים ממקומכם. מרחיק יונים בהחלט יכול לעזור לכם לפתור את הבעיה בדרך הומאנית, ללא פגיעה בבעל החיים או הסביבה היקרה שלנו.

שיטות ירוקות כתחליף להדברת יונים

כמו שכבר ציינו, קיום קיימות שיטות ירוקות להרחקת יונים, שאינן פוגעות בבעלי החיים.

אחת הדרכים הנפוצות היא הצבת דוקרנים נגד יונים. דוקרנים מחומרים שונים כמו נירוסטה מונעים מהיונים להגיע לאזור ולקונן. דוקרנים נגד יונים מסמנים ליונים שהסביבה אינה מתאימה לקינון ולמחייה, ולכן הן עוזבות את המקום.

דרך נוספת להימנע מעומס יונים באזור ספציפי היא באמצעות התקנת רשת יונים מקומית. רשת נגד יונים פועלת באופן דומה לזה של הדוקרנים. היא אינה יוצרת ליונים סביבת קינות מתאימה, והן עפות לחפש מקום אחר.

שיטה נוספת ומומלצת במיוחד למלחמה ירוקה ביונים היא באמצעות הרחקת יונים חשמלית. מרחיק היונים האלקטרוני הוא בעצם שדר המשמיע ליונים צלילים בלתי נעימים וגורם להן לעזוב את המקום.

הדברת יונים הומאנית

עכשיו שגיליתם שישנן פתרונות ידידותיים יותר לסביבה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כעת לקבלת מידע נוסף על הדברת יונים ירוקה!
חברתנו מתמחה במגוון פתרונות ירוקים להרחקת מזיקים שונים. נשמח לעזור!

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!