לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים

מתלבטים וצריכים עזרה?

דף הבית » הדברת עכברים

הדברת עכברים

העכברים למדו לחיות אתנו בסביבה עירונית, והם חודרים למקורות מזון כמו המכולת הקרובה או הבית הפרטי בחיפוש אחר אוכל. הבעיה הגדולה היא שאנחנו לא בדיוק למדנו לחיות איתם. העכברים מעוררים ברוב האנשים שאט נפש, והם מהווים מטרד כאשר הם חודרים לבתיםמלכלכים, מכרסמים את המזון ומפיצים מחלות. במקרים אלה אנשים רבים מחפשים פתרונות באמצעות הדברת עכברים.

שיטות הדברת עכברים

קיימות שיטות שונות להרחקת עכברים. אם תזמינו לוכד עכברים מקצועי הוא יכול לפזר רעל בפינות שונות בבית או מלכודות קטלניות הממיתות את העכבר. הבעיה הגדולה של הדברת עכברים מסוג זה היא לא רק הסכנה הבריאותית הנשקפת לבני האדם ובעלי אחרים (במקרה של הדברה באמצעות רעל), אלא שהפתרון הוא לטווח קצר. הדברות מעין אלה טובות אם ברצונכם להילחם באחד או שני עכברים. אבל מה עושים כשהעכברים באים בכל לילה ולילה? האם תספיק מלכודת אחת כדי להילחם בכולםאיזו כמות רעל יש צורך לרכוש במקרה זה? קיימות גם הדברות אחרות שבדומה לשיטות אלה נחשבות לבתי הומאניות, כמו – שימוש במלכודות חשמליות, מלכודות גז, הטבעת העכבר, שריפת העכבר, גרימה למצוקת העכבר על ידי ריסוסו בספריי או בניסיון לרסק את גופו.

הדברת עכברים הומאנית 

בעידן המודרני אנשים מחפשים דרך הדברת עכברים הומאנית יותר, כדי לחיות בהרמוניה עם הסביבה. נכון שמדובר במכרסם מזיק ובלתי נעים למראה, אך זהו בכל זאת בעל חיים ויש להתחשב בו ולמנוע עד כמה שניתן את סיבלו. לשם הדברה הומאנית פותחה במיוחד שיטה אלקטרונית שנועדה להרחיק עכברים מבלי לפגוע בהם. המערכת האלקטרונית משדרת גלי קול שבני האדם אינם מסוגלים לשמוע, אך העכברים – כןהצלילים אינם ערבים לאוזנם הרגישה של העכברים ולכן הם מעדיפים להתרחק ולעזוב את המקום. וכך, מבלי הצורך לבוא במגע עם העכבר, מבלי הצורך לטפל בגופתו לאחרת פעולתה של עוד מלכודת אכזרית – ניתן לטפל בבעיה. הדברת עכברים בשיטה זו יעילה גם מסיבה נוספת. בניגוד לשיטות הדברה אחרות היא מספקת פתרון לטווח הארוך – עכברים שמתרחקים מהצלילים המטרידים לא יחזרו יותר.

מעוניינים בשירותי הדברת עכברים ?

אם גם אתם דוגלים בשמירה על הסביבה ועל בעלי החיים, אם גם אתם סובלים מבעיית התרבותם של העכברים באזורכם אך אינכם מעוניינים לפגוע בהם, תוכלו לפנות לגל ירוק – הדברת עכברים בטכנולוגיה ירוקה בטלפון 08-8690359 ולקבל עזרה מקצועית בתחום. טובי המומחים שלנו יגיעו אליכם כדי להציב את השדר האלקטרוני בכל מקום שבו הוא צריך להיות: בתוך בית פרטי, בבניין מגורים גבוה או במשרד.

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים