לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

הדברת עכברים

חדשנית מהירה ובטוחה

מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים

מתלבטים וצריכים עזרה?

דף הבית » הדברת עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים נשמעת כמו פעולה אגרסיבית שתשאיר אחרייה שובל של גופות עכברים בכל עבר. אבל האמת היא, שכיום ישנן שיטות מתקדמות וירוקות להרחקת עכברים ואין צורך לפגוע בחיה ובסביבה כלל.

למה צריך מדביר עכברים?

עם השנים, העכברים למדו לחיות אתנו בסביבה עירונית והם חודרים למקורות מזון כמו המכולת הקרובה או הבית הפרטי בחיפוש אחר אוכל.
הבעיה הגדולה היא שאנחנו לא בדיוק למדנו לחיות איתם. העכברים מעוררים ברוב האנשים שאט נפש, והם מהווים מטרד כאשר הם חודרים לבתים,
מלכלכים או מכרסמים את המזון ומפיצים מחלות. בגלל מקרים שכאלו אנשים מעדיפים לקרוא למדביר או לוכד עכברים.

שיטות להדברת עכברים

קיימות בשוק מגוון שיטות שונות להרחקת עכברים. השיטה הנפוצה ביותר היא פיזור רעל או מלכודות. אם תזמינו לוכד עכברים מקצועי הוא יכול לפזר רעל בפינות שונות בבית או מלכודות קטלניות הממיתות את העכבר. הבעיה הגדולה של הדברת עכברים מסוג זה היא לא רק הסכנה הבריאותית הנשקפת לבני האדם ובעלי אחרים (במקרה של הדברה באמצעות רעל), אלא שהפתרון הוא לטווח קצר.

הדברות שכאלו טובות למקרים שברצונכם להילחם באחד או שני עכברים. אבל מה עושים כשהעכברים באים בכל לילה ולילה? האם תספיק מלכודת אחת כדי להילחם בכולם? איזו כמות רעל יש צורך לרכוש במקרה זה? קיימות גם הדברות אחרות שבדומה לשיטות אלה נחשבות לבתי הומאניות, כמו – שימוש במלכודות חשמליות, מלכודות גז, הטבעת העכבר, שריפת העכבר, גרימה למצוקת העכבר על ידי ריסוסו בספריי או בניסיון לרסק את גופו.

הדברת עכברים הומאנית 

בעידן המודרני אנשים מחפשים אחר דרך להדברת עכברים בצורה הומאנית, כדי לחיות בהרמוניה עם הסביבה.
נכון שמדובר במכרסם מזיק ובלתי נעים למראה, אך זהו בכל זאת בעל חיים ויש להתחשב בו ולמנוע עד כמה שניתן את סיבלו.

לשם כך, פותחה במיוחד שיטה אלקטרונית שנועדה להרחיק עכברים מבלי לפגוע בהם. המערכת האלקטרונית משדרת גלי קול שבני האדם אינם מסוגלים לשמוע, אך העכברים – כן .הצלילים אינם ערבים לאוזנם הרגישה של העכברים ולכן הם מעדיפים להתרחק ולעזוב את המקום. וכך, מבלי הצורך לבוא במגע עם העכבר, מבלי הצורך לטפל בגופתו לאחרת פעולתה של עוד מלכודת אכזרית – ניתן לטפל בבעיה.

הדברת עכברים בשיטה זו יעילה גם מסיבה נוספת. בניגוד לשיטות הדברה אחרות היא מספקת פתרון לטווח הארוך – עכברים שמתרחקים מהצלילים המטרידים לא יחזרו יותר.

מעוניינים בשירותי הדברת עכברים ?

אם חיפשתם פתרון לבעיית העכברים ואתם דוגלים בשמירה על הסביבה ועל בעלי החיים אנו מזמינים אתכם ליצור קשר.

גל ירוק מומחים בהדברתעכברים  בטכנולוגיה ירוקה בטלפון 08-8690359 ולקבל עזרה מקצועית בתחום.

טובי המומחים שלנו יגיעו אליכם כדי להציב את השדר האלקטרוני בכל מקום שבו הוא צריך להיות: בתוך בית פרטי, בבניין מגורים גבוה או במשרד.

הדברת עכברים ביתית

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים