לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » הרחקת עטלפים המלצות של לקוחות מרוצים

הרחקת עטלפים המלצות של לקוחות מרוצים

חיפשתם המלצות על הרחקת עטלפים ? מעוניינים לקבל מחיר אטרקטיבי על הרחקת עטלפים ? גל ירוק הוא בדיוק השירות בשבילכם.משלב זיהוי הבעיה בטלפון דרך הטיפול באתר הלקוח ועד למיגור סופי של המטרד. גל ירוק מלווים אתכם עם הציוד הטכנולוגי המתקדם וצוות המתקינים המיומן שיתן לכם פיתרון יעיל למטרד.

הרחקת עטלפים המלצות לבחירה נכונה של חברת הרחקת עטלפים

אם אתם סובלים ממטרד העטלפים כנראה שהתחלתם לחקור את התחום ולחשוב מה הפתרון המתאים לבעיה שלכם.
השלב הבא של יצירת הקשר לעיתים מבלבל גם הוא כי אתם מוצפים במידע ורוצים לקבל החלטה, מה חשוב שתבדקו:
1. האם העסק שתבחרו הינו בעל מוניטין ולקוחות מרוצים בתחום?
2. הרחקת עטלפים המלצות ושאר הביקורות של לקוחות החברה.
3. לבקש מבעל העסק את התעודות המתאימות.

על כל שאלה לגבי הרחקת עטלפים אתם יכולים להתקשר אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
למענה מהיר וייעוץ מיידי צרו קשר לטלפון – 08-8690359  או צרו קשר באתר

שיטות הדברה והרחקת עטלפים

שיטות ההדברה המסורתיות הם בעיקר שימוש ברעלים. גישת גל ירוק בהדברה אלקטרונית של עטלפים שונה בתכלית.
עטלפים משתמשים בסונאר לשם התמצאות, 'ראיית' השטח והפרטים בו. העטלף מפיק צליל בתדר גבוה וע"י החזר ההד מהעצמים בו הוא פוגע, מתגבשת במוח העטלף 'תמונה' של המתרחש מולו. גל ירוק מציבה מכשירים הפולטים תדרים אולטרה סוניים בתצורות שונות על מנת לגרום לעטלף שיבוש לא מובן של השטח. העטלף אינו מצליח לפענח את פשר הצלילים המגיע לאוזנו ונמלט מהמקום.

איך מטפלים בבעיית העטלפים – המלצות של הצוות המתקינים

צוות המתקינים של גל ירוק עבר כבר מאות אתרים וטיפל במגוון מקומות עם מטרד עטלפים. לאורך השנים נתקלנו בשיטות שונות להרחקת עטלפים כולל נסיון להמית את העטלפים. בסופו של דבר ההמלצה על השימוש במכשיר להרחקת עטלפים מוכחת כיעילה לאורך שנים ומציקה את ההשקעה הכלכלית.

לקבלת מידע נוסף על הרחקת עטלפים המלצות התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם עם עוד פרטים.
למענה מהיר וייעוץ מיידי צרו קשר לטלפון – 08-8690359  או צרו קשר באתר

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!