לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » לוכדי נחשים

לוכדי נחשים

נדיר למצוא אנשים שלא חוששים מנחשים, ובצדק, הנחש היא חיה מאוד מאיימת, במיוחד לאור העובדה שיש עשרות סוגים של נחשים בישראל אשר נחשבים כנחשים מסוכנים וארסיים.

בהתאם לחוק הנהוג בישראל, נחש הינו חיה מוגנת ואסור לפגוע בו. לכן, חובה להזמין לוכד נחשים מקצועי שירחיק את הנחש מבלי להסב לו נזק. לוכד נחשים מקצועי יודע לזהות את סוגי הנחשים השונים, ומחזיק בידע המקצועי הדרוש להתמודדות עם נחשים מכל סוג. לכידת הנחשים מתבצעת בהומאניות, ועם סיום הלכידה, לוכד הנחשים משחרר את הנחש הרחק ממקום יישוב. לוכדי נחשים מקצועיים מחזיקים ברישיון מטעם רשות הטבע והגנים, והזמנתם לזירת ההתרחשות מיד עם גילוי הנחש מבטיחה את שלום בני האדם שבסביבת הנחש, את שלום בעלי החיים שבסביבתו, וגם את שלומו של הנחש, אשר יוכל להמשיך בחיי השגרה שלו מיד עם שחרורו, כשיוחזר לטבע על ידי לוכד הנחשים המקצועי שתזמינו.

מלכודת נחשים לא חייבת להיות לא הומאנית – כיום ניתן ללכוד נחשים עם מלכודת ירוקה אשר לא גורם לפגיעה מיותרת בסביבה.

הזמינו עוד היום לוכד נחשים מהצוות המקצועי של "הגל הירוק" הצוות שלנו נבחר "בפינצטה" על מנת שנוכל להבטיח לכם את המחירים הנוחים ביותר של לוכדי נחשים בישראל.

  • צוות אמין ומקצועי
  • שירות מנצח
  • מלכודת נחשים איכותית וירוקה
  • לכידת כל סוגי הנחשים.

יש לכם שאלות נוספות עבור לוכד נחשים ? מעוניינים להזמין לוכד כבר עכשיו ? התקשרו כעת או השאירו הודעה ונשוב אליכם.

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!