לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

הרחקת נחשים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת נחשים  – הפתרון היעיל באמת

הרחקת נחשים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת נחשים – הפתרון היעיל באמת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את הנחשים

מתלבטים וצריכים עזרה?

דף הבית » לכידת נחשים

לכידת נחשים

חדירה של נחש לתחום המחייה של האדם עלולה להיות, במקרים רבים, מסכנת חיים. במקרים אלה, חובה להיעזר באופן מידי בשירות לכידת נחשים מקצועי.

חדירת נחשים

הימצאותו של נחש בבית או בגינה הפרטיים, מעוררת לחץ רב ופחד. בדרך כלל, לאדם מן השורה אין את הידע המקצועי הדרוש לסיווג הנחש כארסי או כנטול ארס, ועל כן, אין ללכוד את הנחש באופן עצמאי.
ניסיונות לטיפול בנחש באופן עצמאי, עלולים להכניס את הנחש לעמדת מגננה שתגרום לו לתקוף את בני האדם או את בעלי החיים שבקרבתו. לכן, אם גיליתם נחש באחד חדרי הבית, במחסן או בחצר, הזעיקו לוכד נחשים מקצועי ויישמו בקפדנות את הוראותיו, עד להגעתו לשטח.

למקרה הצורך, מומלץ מאוד לשמור בזיכרון הטלפון הנייד שלכם מספר טלפון של לוכד נחשים מומחה. בהנחה שבשעת הצורך לא תהיו פנויים לעריכת חיפוש אחר לוכד נחשים, מוטב שתהיו ערוכים מראש, ובשעת הצורך, תוכלו להזעיק עזרה במהירות.

לכידת נחשים

בהתאם לחוק הנהוג בישראל, נחש הינו חיה מוגנת ואסור לפגוע בו. לכן, חובה להזמין לוכד נחשים מקצועי שירחיק את הנחש מבלי להסב לו נזק.

לוכד נחשים מקצועי יודע לזהות את סוגי הנחשים השונים, ומחזיק בידע המקצועי הדרוש להתמודדות עם נחשים מכל סוג. לכידת הנחשים מתבצעת בהומאניות, ועם סיום הלכידה, לוכד הנחשים משחרר את הנחש הרחק ממקום יישוב. לוכדי נחשים מקצועיים מחזיקים ברישיון מטעם רשות הטבע והגנים, והזמנתם לזירת ההתרחשות מיד עם גילוי הנחש מבטיחה את שלום בני האדם שבסביבת הנחש, את שלום בעלי החיים שבסביבתו, וגם את שלומו של הנחש, אשר יוכל להמשיך בחיי השגרה שלו מיד עם שחרורו, כשיוחזר לטבע על ידי לוכד הנחשים המקצועי שתזמינו.

זקוקים לשירותי לכידת נחשים בבית או במשרד? רוצים לשמור על בית או גינה נקייה מנחשים?
הזמינו אותנו לפגישת ייעוץ בנושא לכידת נחשים עוד היום!
הראל: 054-4800588
 
חברת גל ירוק מתמחה בהדברה ירוקה ובפתרונות הומאניים למטרד מזיקים שונים. שיטת העבודה שלנו בטוחה ומתחשבת בסביבה בזכות הדברה אלקטרונית בטכנולוגיה חדשה שפיתחנו.

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את הנחשים