לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » מכשיר להרחקת עטלפים

מכשיר להרחקת עטלפים

מכשיר נגד עטלפים? יש חייה כזאת? נתקלתם בבעיית עטלפים בבית או בעסק? מה עושים ואיך מטפלים בבעיה ללא פגיעה בבעלי החיים בסביבת הבית? מחפשים פתרון הומאני ויעיל להרחקת עטלפים? הכירו את הפתרון הירוק שלנו – מכשיר להרחקת עטלפים.

איך זה עובד?

העטלף משתמש בסונאר לצורך התמצאות במרחב גלי הקול המשודרים מהעטלף בתדר גבוה פוגעים בעצמים חוזרים לעטלף המפענח את גלי הקול החוזרים לתמונת השטח וכך מנווט את דרכו במרחב.

גל ירוק מציבה מכשיר להרחקת עטלפים הפולט תדרים אולטרה סוניים בתצורות שונות (בני אדם אינם יכולים לשמוע בכלל את גלי הקול בתדרים האלו) על מנת לגרום לעטלף שיבוש לא מובן של השטח.

העטלף מתבלבל בעקבות הסונאר ויכול לחושב לדוגמא שבטעות יש מולו קיר בשטח פתוח (נניח 10 מטרים מהמקום ממנו נרצה להרחיק את העטלפים) העטלף אינו מצליח לפענח את פשר הצלילים המגיע לאוזנו ונמלט מהמקום.

נשמע פשוט אה? בהחלט כך.

על מה מבוססת הטכנולגיית המתקדמת של מכשיר נגד עטלפים?

הטכנולגיה עליה מבוססת שיטת הרחקת עטלפים זו היא ירוקה ועובדת על גלי קול.
למעשה, העטלף היא חיה עיוורת, היא מתמצאת בשטח באמצעות פיענוח גלי קול שהיא משדרת, וכשגלי הקול הללו פוגעים בעצם, הם מוחזרים אל העטלף, שמפענח את גלי הקול לתמונה לפיה הוא מנווט את דרכו בחשכה.

חברת " גל ירוק" מתקינה את המשדרים   באזור אותו נחוץ למגן, לדוגמא קירות הבית, המשדרים מייצרים גלי קול, באותו תדר ויוצרים תחושה של עירפול ובלבול אצל העטלף, דבר שגורם לו להתרחק מהמקום.

כיצד מזמינים מכשיר נגד עטלפים?

ניתן להזמין מכשיר נגד עטלפים עם מחיר אטרקטיביים דרך יצירת הקשר באתר או להתקשר אלינו ולקבל את השירות של חברת גל ירוק.
נשמח לענות לכם על כל שאלה לגבי מכשיר להרחקת עטלפים.
חברת גל ירוק תעזור לכם בהשמת מכשיר להרחקת עטלפים אשר יגרום לכל העטלפים הקרובים אליכם לברוח.

מכשיר להרחקת עטלפים
מכשיר להרחקת עטלפים
מכשיר להרחקת עטלפים
הרחקת עטלפים

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!