מרחיק חתולים

החתול הוא אחת החיות האהובות עלינו. מה יותר כיף מלהתכרבל בחורף עם חתול הבית וללטף את פרוותו החמימה? החתול שימש את האדם עוד בימי קדם, ובמצרים העתיקה השתמשו בחתולים ללכידת עכברים. גם כיום ניתן לראות חתולי בית הממלאים את תפקידם נאמנה – לוכדים עכברים או משמשים כבני לוויה ופוגשים אותנו בשמחה לאחר יום עבודה ארוך.

מדוע נרצה להרחיק חתולים?

אז מדוע נרצה להרחיק את חיית הבית שלצדה אנו חיים שנים כה רבות? בהרחקת חתולים מתכוונים בדרך כלל לחתולי רחוק שחשוב להרחיק ממקום שבו הם מהווים מטרד או ממקום שעלול לסכן את חייהם. החתול הוא חיה עצמאית שיודעת לדאוג לעצמה ולשרוד בתנאים של קור ומחסור במזון. אנחנו לא תמיד נמצאים שם כדי להביא אוכל למיצי, ולכן לא פעם מחטט החתול בפחי האשפה בחיפוש אחר מזון. בגלל כושר ההישרדות המופלא, הולכת אוכלוסיית החתולים ומתרבה באזורים עירוניים. עקב זאת, נוצר הצורך להרחיק חתולים ממקומות בילוי כמו מסעדות, שבהן נוכחות של חתולי רחוב עלולה להבריח לקוחות, או ממקומות המהווים סכנה לחיי החתולים כמו ארונות חשמל או משרד שיש בו חומרי ניקוי רעילים.

אז מה מרחיק חתולים ? ומה השיטות הקיימות כיום ?

קיימות דרכים מגוונות להרחקת חתולים, וחלקן אף אכזריות. אחת השיטות האלה היא ריסוס שטחים ברעל. הרעל פוגע בחתולים, גורם למותם ועלול אף לגרום למות בעלי חיים נוספים הנמצאים בסביבה (כמו כלבים או ציפורים) או לפגוע בחייו של פעוט שאוהב להכניס דברים שונים לתוך פיו. שיטה אחרת היא שימוש באלימות כלפי חתולים והכאתם, אף היא אינה מומלצת ובלתי חוקית. אמצעי נוסף הוא העברת חתולים מהמקום הטבעי שלהם למקום אחר. שיטה זו אמנם נראית בלתי מזיקה, אך היא מהווה פגיעה בחתולים. זאת משום שהחתול הוא חיה טריטוריאלית הבוחרת את מקום מגוריה.

מרחיק חתולים אלקטרוני

אז איך מרחיקים חתולים בלי לפגוע בהם ? ניתן להשתמש במרחיק חתולים אלקטרוני שאינו פוגע בחתולים פגיעה פיזית. מרחיק זה הוא בעצם שדר המשדר צלילים. בני האדם אינן יכולים לשמוע צלילים אלה, אך האוזן הרגישה של החתולים מסוגלת לקלוט אותם. הצלילים אינם נעימים לאוזנו של החתול, ולכן הוא בוחר לעזוב את המקום. מרחיק חתולים של גל ירוק פועל בדיוק בשיטה זו. אם אתם בעלים של פאב ומסעדה ומחפשים מרחיק חתולים יעיל מבלי לפגוע בחיות, או אם אתם עובדים במקום עם חומרים מסוכנים ולא מעוניינים שהחיה האהובה תיפגע, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 08-8690359 או באמצעות האתר. ביחד נדאג לרווחת האדם והחתול מבלי לפגוע בשני הצדדים בשירותי הרחקת חתולים.

תוכלו לבדוק עוד על מה מרחיק חתולים דרך טופס יצירת הקשר ! השאירו פרטיכם ואנחנו נשמח לתת לכם מידע נוסף על איך מרחיקים חתולים גם במייל.