לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

הרחקת חתולים

הרחקת חתולים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת חתולים  – הפתרון היעיל באמת

הרחקת חתולים אלקטרונית

חדשנית, מהירה ובטוחה

מכשיר אולטרסוני להרחקת חתולים הפתרון היעיל באמת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את החתולים

מתלבטים וצריכים עזרה?

דף הבית » מרחיק חתולים

הרחקת חתולים בצורה יעילה ובטוחה

סובלים ממטרד חתולים? מה עושים ואיך מרחיקים את החתולים מבלי לפגוע בהם ובסביבה? קוראים לשירותי מרחיק חתולים או לוכד חתולים – אל תדאגו אף אחד לא יפגע.
ישנן שיטות רבות להרחקת חתולים שאף התפתחו במהלך השנים. חברת גל ירוק מובילה עם הטכנולוגיה המתקדמת של הרחקת חתולים בצורה הומנית.

ראשית כל, בכדי להבין מה הדרך הנכונה להרחקת חתולים, חשוב להזמין מרחק חתולים מוסמך שידע לתת מענה ראשוני ולהמליץ על השיטה הנכונה להרחקת החתול מסביבת המגורים או העסק.

מדוע נרצה להרחיק חתולים? 

החתול הוא אחת החיות האהובות עלינו. מה יותר כיף מלהתכרבל בחורף עם חתול הבית וללטף את פרוותו החמימה?

החתול שימש את האדם עוד בימי קדם, ואף במצרים העתיקה השתמשו בחתולים ללכידת עכברים. גם כיום ניתן לראות חתולי בית הממלאים את תפקידם נאמנה – לוכדים עכברים או משמשים כבני לוויה ופוגשים אותנו בשמחה לאחר יום עבודה ארוך.

אז מדוע נרצה להרחיק את חיית הבית שלצדה אנו חיים שנים כה רבות?
הרחקת חתולים מתייחסת בדרך כלל לחתולי רחוק שחשוב להרחיק ממקום שבו הם מהווים מטרד או לחלופין, מקום שעלול לסכן את חייהם.

החתול הוא חיה עצמאית שיודעת לדאוג לעצמה ולשרוד בתנאים של קור ומחסור במזון. אנחנו לא תמיד נמצאים שם כדי להביא אוכל למיצי, ולכן לא פעם מחטט החתול בפחי האשפה בחיפוש אחר מזון.

בזכות כושר ההישרדות המופלא, הולכת אוכלוסיית החתולים ומתרבה באזורים עירוניים. עקב זאת, נוצר הצורך להרחיק חתולים ממקומות בילוי כמו מסעדות, שבהן נוכחות של חתולי רחוב עלולה להבריח לקוחות, או ממקומות המהווים סכנה לחיי החתולים כמו ארונות חשמל או משרד שיש בו חומרי ניקוי רעילים.

איך להרחיק חתולים?

אז איך מרחיקים חתולים בלי לפגוע בהם? ניתן להשתמש במרחיק חתולים אלקטרוני שאינו פוגע בחתולים פגיעה פיזית. מרחיק זה הוא בעצם שדר המשדר צלילים.

בני האדם לא יכולים לשמוע צלילים אלו אך האוזן הרגישה של החתולים מסוגלת לקלוט אותם. הצלילים אינם נעימים לאוזנו של החתול, ולכן הוא בוחר לעזוב את המקום. מרחיק חתולים של גל ירוק פועל בדיוק בשיטה אקולוגית זו.

מרחיק חתולים אלקטרוני הוא הדרך הבטוחה ביותר לטפל במטרד החתולים.

הרחקת חתולים אקולוגית לעסקים

אם אתם בעלים של פאב, מסעדה או מתחם ציבורי כזה או אחר, ואתם מחפשים מרחיק חתולים יעיל מבלי לפגוע בחיות, או אם אתם עובדים במקום עם חומרים מסוכנים ולא מעוניינים שהחיה האהובה תיפגע יש לנו פתרון אידיאלי בשבילכם.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון 08-8690359 או באמצעות האתר. ביחד נדאג לרווחת האדם והחתול מבלי לפגוע בשני הצדדים בשירותי הרחקת חתולים.

תוכלו לבדוק עוד על מה מרחיק חתולים דרך טופס יצירת הקשר! השאירו פרטיכם ואנחנו נשמח לתת לכם מידע נוסף על איך מרחיקים חתולים גם במייל.

מעוניינים להרחיק חתולים בעזרת מכשיר להרחקת חתולים? צרו קשר 08-8690359

מכשיר להרחקת חתולים

מרחיק חתולים בפעולה:

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את החתולים

איך להרחיק חתולים?

כיום יש אינספור מדריכים להרחקת חתולים, שיטות סבתא ומוצרים שנמכרים בשוק להרחקת חתולים. עם ניסיון בשטח של שנים ארוכות מאוד בתור מרחיק חתולים ולאחר שראינו בזמן אמת – תכל'ס בשטח –  מה התוצאות של כל המוצרים והשיטות, אנו מביאים סיכום קצר לגבי השיטות והמוצרים להרחקת חתולים, מה עובד, מה עובד באופן חלקי ומה המשמעות של כל שיטה, בשביל שנוכל באמת לענות על השאלה איך מרחיקים חתולים?

הערה חשובה: צריך לזכור, לפני שבוחנים כל שיטה להרחקת חתולים ולכידת חתולים, שאמנם חתולים הן חיות טריטוריאליות, רק השטח של כל חתול הוא קטן מאוד, ואם יש חתול אז השטח הטריטוריאלי שלו יהיה על פני כמה מטרים בודדים וכמה מטרים אחריו יהיה חתול נוסף עם שטח של כמה מטרים בודדים של שטח טריטוריאלי ובסוף בגינה ממוצעת נמצא כמות גדולה של חתולים. לכן לפני שבוחנים כל שיטה צריך לראות שהשיטה מהווה פתרון יעיל וכולל לכל השטח ממנו אנו רוצים להרחיק את החתולים.

פלפל שחור –  מתנדף מהר מאוד, מכסה שטח קטן מאוד ואינו מהווה פתרון קבוע, אם בכלל.

חומרים ותרסיסים להרחקת חתולים  – בדומה לפלפל שחור, גם החומרים השונים והתרסיסים השונים מתנדפים מהר מאוד, מכסים שטח קטן ואינם מהווים פתרון קבוע.

צינור מים – באותו רגע החתולים באמת יברחו, רק הם יחזרו שוב. פתרון לטווח רגעי.

הרעלות – מעבר לזה שהרעלות אינן חוקיות ואינן מוסריות, הרעלות מהוות פתרון חלקי. חתולים מגיעים כמו כל החיות בכמויות גדולות, כך שגם אם חתול אחד נהרג בהרעלה עדיין יהיו עוד המון חתולים באזור + חתולים אחרים שביאו במקום החתול שנהרג ויתפסו את הטריטוריה שלו.

עיקור וסירוס – יכול להקל על הבעיה, רק  בדומה להרעלות, גם במקרה הזה אם נגיד עיקרנו חתולה אחת, מה שיכול להוות הקלה כי היא לא תמליט, ולא תמשוך זכרים מיוחמים, עדיין העיקור של אותה חתולה לא יבריח את שאר החתולים באזור (כאמור חתולים מגיעים בקבוצות גדולות).

מלכודות חתולים – שימוש במלכודות מותר רק לעיריות, לוכד חתולים מורשה ווטרינרים.

הרחקת המזון והמים – מהווים כעקרון פתרון יעיל. ללא מזון ומים לחתולים לא תהיה סיבה להגיע. הבעיה שהפתרון ברוב המקרים לא פרקטי. אם נגיד ניקח את הדוגמא של המסעדה, הרחקת המזון והמים תהיה בעצם סגירת המסעדה…

לסיכום:

שיטות סבתא למינהן יכולות אולי להוות פתרון רגעי, הרחקת מקור הגעת החתולים (מזון ומים) כמעט תמיד לא פרקטי, עיקור וסירוס יכולים רק להקל על הבעיה. רק הרחקת חתולים באמצעות מכשיר אולטרסוני, אותו אנו מציעים, הוא פתרון יעיל באמת וקבוע.