לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » מרחיק יונים אולטראסוני

מרחיק יונים אולטראסוני

מכשירים אלקטרוניים להרחקת עכברים

הזמנות ומידע נוסף בנושא הרחקת עכברים אלקטרונית בצורה ירוקה ללא רעלים לפגישת יעוץ חינם צרו עמנו קשר עוד היום. 


הראל: 054-4800588

חדירת עכברים וחולדות לרכבים, מנועים וארונות חשמל מזיקה לנקודות בהן התמקמו המזיקים, ויותר מכך – עלולה לגרום לשריפה או לכשלים חמורים אחרים.


הרחקת עכברים וחולדות בעזרת מכשירים אלקטרוניים.
חדירת עכברים וחולדות לארונות חשמל, לרכבים ולמנועים, היא בעיה שיש לטפל בה באופן מידי. אם חדירת מכרסמים היא סיטואציה מטרידה ביותר בכל מצב, הרי שאם העכברים והחולדות התמקמו בנקודות רגישות כמו ארונות חשמל, רכבים ומנועים, הסכנה היא ממשית, ויש לקרוא לאיש מקצוע במהירות האפשרית. אחת האופציות היעילות והמהירות לטיפול בבעיה היא שימוש באמצעים אלקטרוניים להרחקת מכרסמים. בעוד בשיטות ההדברה הקונבנציונליות יש לטפל באופן יחידני בכל מכרסם פולש, הרחקת מכרסמים בעזרת מכשירים אלקטרוניים מטפלת בחדירה כמכלול, ומרחיקה אותם באופן מוחלט, ללא כל מאמץ מצד המשתמש. המערכת האלקטרונית מושתתת על גלי קול בתדר שאיננו נשמע לאוזן אנושית, ואשר בעלי החיים המכרסמים רגישים אליו. הקולות שמשדרת המערכת האולטראסונית גורמת למכרסמים לאי נוחות ומבריחה אותם מהאזור.
מכשירים אלקטרוניים להרחקת עכברים וחולדות – מכלול היתרונות.

מכשיר אלקטרוני נגד עכברים – מה שאתם צריכים  כדי להבטיח הרחקה הומאנית.
– הרחקת חולדות באמצעים רגילים הינה מורכבת ביותר. חולדות הינן פולשים מתוחכמים במיוחד, והן אינן חוזרות על שגיאה, כמו אכילה מרעל. משום שכך, הדברה רגילה של חולדות כרוכה במאמץ רב ובניסיונות כושלים רבים. הרחקת חולדות באופן אלקטרוני עוקפת את בעיית התחכום של החולדות ומרחיקה אותן באופן מוחלט.
– הרחקת מכרסמים מארונות חשמל, מנועים, רכבים וממיקומים מאתגרים אחרים, הינה מורכבת עד בלתי אפשרית בשיטות ההדברה הקונבנציונליות. שימוש במערכת אלקטרונית מאפשר להרחיק חולדות ועכברים גם ממיקומים בהם מסובך להציב מלכודת.
הרחקת חולדות ועכברים באמצעים אלקטרוניים הינה ידידותית לסביבה וחוסכת שימוש בחומרים מסוכנים, כמו כימיקלים למיניהם, ואחרים.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנם קשר לעוד מידע לגבי מכשיר להרחקת עכברים ועל הרחקת עכברים אלקטרונית.

הזמנות ומידע נוסף בנושא הרחקת עכברים בצורה ירוקה ללא רעלים לפגישת יעוץ חינם צרו עמנו קשר עוד היום – הראל: 054-4800588.

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!