לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » 3 שיטות ללכידת עכברים

3 שיטות ללכידת עכברים

כשהם מצוירים אנחנו מחבבים אותם ורואים בהם יצורים מתוקים, אבל כשעכבר נכנס אל הדירה שלנו בדרך כלל היחס אליו שונה. בהתאם פותחו לא מעט שיטות ללכידת עכברים. עוד לפני פירוט הדרכים היעילות להרחקתם של המכרסמים הקטנים מהבית, חשוב להדגיש שכדאי מאוד להימנע מרעל. סיבה אחת היא שאותם חומרים רעילים עלולים לפגוע גם בחיות מחמד ובחיות בר, שכמובן לא עשו לנו שום דבר רע, ובנוסף תמיד מוטב לצמצם ככל האפשר הכנסת רעלים אלינו הביתה.

הרחקה אלקטרונית

המונח הטרנדי ביותר בתחום הרחקת בעלי חיים לא רצויים מהבתים הוא הדברה אקולוגית, והרחקה אלקטרונית של עכברים היא דוגמה מצוינת ליתרונות הקונספט.

ראשית, לא נעשה שימוש בחומרים רעילים או בעייתיים. שנית, מדובר בשיטה יעילה להפליא. יתרון שלישי הוא שכשאנחנו מרחיקים את העכברים מהבית במקום ללכוד אותם במלכודת נחסך מאיתנו הצורך להתמודד עם המראה של העכבר הלכוד, הפצוע או המת. מבחינה זו הרחקת עכברים באמצעות מכשור אלקטרוני מתקדם עדיפה גם על פני רעל שעלול להשאיר גופות של עכברים בדירה, בין אם במקום גלוי ובין אם במקומות נסתרים.

בכל מקרה, שיטה זו מבוססת על גלי קול שמרתיעים את העכברים וגורמים להם לחפש מקומות מחיה אחרים. חשוב לפרוס נכון את המכשירים בדירה כך שכל השטח יהיה מוגן ולשם כך מומלץ להתייעץ עם לוכד עכברים בעל ניסיון רב או עם חברה שמתמחה בהרחקת המכרסמים.

מלכודת מולטי

למי שמצד אחד לא רוצה אצלו בבית עכברים אבל מצד שני מתייחס אליהם כאל מי שבסך הכל מנסים לחיות את חייהם בעולם די קשוח, מוצעת האופציה של מלכודת מולטי.

מלכודת מולטי, שנקראת גם מלכודת הומנית, מאפשרת לכידת עכברים בלי לפגוע בהם. ישנם גדלים שונים, כך ובהתאם גם מספר העכברים שהמלכודת יכולה לאכלס – ישנן גם מלכודות מסוג זה לעד 12 מכרסמים (כדאי לזכור שלמרות התחושות העזות שהם מעוררים אצלנו, מדובר ביצור שאורכו הוא בסך 7-8 ס"מ ומשקלו 20-30 גרם ברוב המקרים).

לאחר לכידת העכברים ניתן לשחרר אותם – רצוי כמובן במקום מרוחק מהבית שלכם אבל גם כזה שיאפשר לעכבר לשרוד (רצוי שטח פתוח).

להקדים תרופה למכה

כמו עבור בעיות רבות אחרות, גם את מכת העכברים קל יחסית למנוע וכך אין צורך להתמודד איתה.

על-מנת למנוע כניסת מכרסמים למרחב המחיה שלכם, חשוב להזמין לוכד עכברים מומלץ. איש מקצוע מנוסה יזהה את המקומות שמהם מגיעים העכברים וגם את דרכי הגישה שלהם, וכן את הסיבות שבגללן הבית שלכם אטרקטיבי.

על בסיס הסקירה המקיפה תקבלו המלצות ספציפיות עבורכם. באופן כללי כדאי לשמור על הניקיון במטבח, לוודא שמוצרי המזון שהעכברים אוהבים מאוחסנים בכלים אטומים היטב, לאטום חורים בקירות, לחסום תעלות שמאפשרות גישה ליצורים זעירים ואם יש לכם חצר כדאי להקפיד לנכש את העשבים. במידה וכבר עשיתם את כל הדברים הללו אך ללא הועיל, כנראה שתצטרכו להתייעץ עם איש מקצוע שמבין בנושא הדברת עכברים ויכול לתת לכם מענה מהיר ויעיל.

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!