לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

header-gal-yarok_0004-33482853_m-(1)

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

הדברת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים

מתלבטים וצריכים עזרה?

הדברת עכברים

הדברת עכברים נשמעת כמו פעולה אגרסיבית שמתבצעת על ידי מדביר עכברים רשע. אך האמת היא, שכיום ניתן להרחיק עכברים בצורה הומאנית וירוקה – מבלי לפגוע בבעל החיים. אם אתם שואלים את עצמכם למה בכלל שנרצה להפתר מחיה חמודה זאת, או כיצד מבצעים זאת – המאמר הזה בשבילכם.

למה בכלל צריך הדברת עכברים?

עכברים מצויים הינם מכרסמים בגודל של כשישה סנטימטר עד אחד עשר סנטימטר כולל זנבם. משקלם של עכברים נע בין 10 ל-30 גרם, הם בעלי פרווה בגווני לבן, חום, אפור או שחור, והם ללא ספק סוג המזיקים שאנחנו הכי לא מעוניינים בחברתם.

למרות גודלם הזעיר, עכברים הינם חיה נבונה, זריזה וחמקמקה במיוחד. יכולתיהם האדירות של עכברים לעבור במהירות ובקלות דרך פתחים צרים או לחצוב את דרכם דרך פתחי גבס, עץ ואפילו אבן הפכו אותם למזיק המאתגר ביותר עבור כל מדביר עכברים מתחיל או מיומן.

סודות מדביר העכברים

ישנם שיטות הדברת עכברים שונות המשתנות מכל מדביר עכברים אחר אל מדביר עכברים אחר, דבר אחד בטוח הדברה עבור עכברים צריכה להיות מותאמת באופן ייחודי לכל חלל בצורה שונה.

טכנולוגיה ירוקה

השיטות המוכרות בנושאי הדברת עכברים הן פיזור רעלים ומלכודות עכברים קלאסיות, דבר הידוע כיום למשכילים בתחום כבעל אמינות נמוכה, ואילו הסכנה בפיזור הרעלים היא שחיות מחמד עלולות להפגע הן מהרעל עצמו והן מאכילת עכברים שהורעלו.

בשטחים חקלאיים ישנה סכנה ממשית ובעייתית שחיות בר מוגנות ימצאו את מותן לאחר אכילת פגר עכברים מורעל, על כן אלו שיטות הדברה עבור עכברים שאנו בחברת גל ירוק איננו דוגלים בהם כיום.

הדברת עכברים עם חברת גל ירוק

חברת גל ירוק, המובילה בפתרונות חכמים ואקולוגיים להרחקה או הדברת עכברים משתמשת במספר שיטות הדברה ירוקות ללא פגיעה בחייהם של עכברים אך יעילות ואפקטיביות ביותר, תלוי בתנאי השטח והיכרות עם צרכי הלקוח, באופן בו עכברים נמלטים מיידית מהמקום ומכת עכברים לא חוזרת שנית.

הרחקת עכברים על פי חברת גל ירוק הינה הרחקתם לצמיתות, הצלחה שלנו היא סיום העבודה מול הלקוח מבלי צורך לחזור ולבצע את אותן פעולות הדברה שוב ושוב.

להזמנות ומידע נוסף בנושא הדברת עכברים באמצעים אלקטרוניים ללא רעלים תאמו פגישת יעוץ חינם צרו עמנו קשר עוד היום הראל: 054-4800588

הדברת עכברים

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים