לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים

מתלבטים וצריכים עזרה?

דף הבית » מכשיר להרחקת עכברים

מכשיר להרחקת עכברים

חדירת עכברים וחולדות לרכבים, מנועים וארונות חשמל מזיקה לנקודות בהן התמקמו המזיקים, ויותר מכך – עלולה לגרום לשריפה או לכשלים חמורים אחרים.

חדירת עכברים וחולדות לארונות חשמל, לרכבים ולמנועים, היא בעיה שיש לטפל בה באופן מידי. אם חדירת מכרסמים היא סיטואציה מטרידה ביותר בכל מצב, הרי שאם העכברים והחולדות התמקמו בנקודות רגישות כמו ארונות חשמל, רכבים ומנועים, הסכנה היא ממשית, ויש לקרוא לאיש מקצוע במהירות האפשרית.

מכשיר אלקטרוני להרחקת עכברים וחולדות

 אחת האופציות היעילות והמהירות לטיפול בבעיה היא שימוש באמצעים אלקטרוניים להרחקת מכרסמים. בעוד בשיטות ההדברה הקונבנציונליות יש לטפל באופן יחידני בכל מכרסם פולש. הרחקת מכרסמים בעזרת מכשירים אלקטרוניים מטפלת בחדירה כמכלול, ומרחיקה אותם באופן מוחלט, ללא כל מאמץ מצד המשתמש. המערכת האלקטרונית מושתתת על גלי קול בתדר שאיננו נשמע לאוזן אנושית, ואשר בעלי החיים המכרסמים רגישים אליו. הקולות שמשדרת המערכת האולטראסונית גורמת למכרסמים לאי נוחות ומבריחה אותם מהאזור.
מכשירים אלקטרוניים להרחקת עכברים וחולדות – מכלול היתרונות.

מכשיר אלקטרוני להרחקת עכבריםמה שאתם צריכים כדי להבטיח הרחקה הומאנית.

– הרחקת חולדות באמצעים רגילים הינה מורכבת ביותר. חולדות הינן פולשים מתוחכמים במיוחד, והן אינן חוזרות על שגיאה, כמו אכילה מרעל. משום שכך, הדברה רגילה של חולדות כרוכה במאמץ רב ובניסיונות כושלים רבים. הרחקת חולדות באופן אלקטרוני עוקפת את בעיית התחכום של החולדות ומרחיקה אותן באופן מוחלט.
– הרחקת מכרסמים מארונות חשמל, מנועים, רכבים וממיקומים מאתגרים אחרים, הינה מורכבת עד בלתי אפשרית בשיטות ההדברה הקונבנציונליות. שימוש במערכת אלקטרונית מאפשר להרחיק חולדות ועכברים גם ממיקומים בהם מסובך להציב מלכודת.
הרחקת חולדות ועכברים באמצעים אלקטרוניים הינה ידידותית לסביבה וחוסכת שימוש בחומרים מסוכנים, כמו כימיקלים למיניהם, ואחרים.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנם קשר לעוד מידע לגבי מכשיר להרחקת עכברים ועל הרחקת עכברים אלקטרונית.

הזמנות ומידע נוסף בנושא הרחקת עכברים בצורה ירוקה ללא רעלים לפגישת יעוץ חינם צרו עמנו קשר עוד היום – הראל: 054-4800588.

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים