לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » לוכד חתולים

לוכד חתולים

לוכד חתולים נשמע כמו פתרון אידיאלי למטרד החתולים, אבל לשם מה?

הרבה ישראלים מתלוננים על ריבוי חתולים בשכונות מגוריהם, דבר הפוגע להם באיכות החיים. בין אם זה פחד ממחלות, היגיינה, הצקה לחיות המחמד, או כל גורם מפריעה אחר – החתולים יכולים להוות בעיה שרק לוכד חתולים יכול למנוע. בכל מצב חשוב ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום ושתוכל לתת לכם פתרון מהיר ויעיל להרחקת חתולים ע"י לוכד חתולים מוסמך.

לוכד חתולים באמצעות טכנולוגיה שלא פוגעת בחתול

עם חברת "גל ירוק" תוכלו לקבל שירות של לכידת חתולים והרחקתם מבלי לפגוע בהם! בסופו של דבר, למרבית מהאנשים בישראל חשוב מאוד שהחתול עצמו לא יפגע פיזית, עוד מעט תבינו כיצד זה הולך להתבצע.

לאורך כל תהליך הבדיקה של בעל המקצוע חשוב לברר שלוכד החתולים שתעבדו איתו הינו מומלץ וקיבל פידבק חיובי והמלצות מלקוחות שכבר ביצעתם להם את עבודת לכידת החתולים.

בגל ירוק פועל צוות מומחים מקצועי, מיומן ומנוסה, הפועל תוך כדי הקפדה על לוחות הזמנים והיעדים הנדרשים לשביעות רצון הלקוחות.לוכד חתולים מצוות החתולים שלנו שמגיע אליכם מצטייד בכל המכשירים הרלוונטיים כדי לטפל בבעיה בצורה מהירה וללכוד את החתול.

גל ירוק משתמשת בציוד המוביל בעולם העומד בתקנים ישראליים ובינלאומיים המחמירים ביותר, בפריסה ארצית ובאחריות מלאה על הציוד, על ההתקנה ועל ביצוע המשימה.

אז איך מזמינים לוכד חתולים עם מחיר טוב מבלי לפגוע בחתול ?

 

ניתן להשתמש במרחיק חתולים אלקטרוני שאינו פוגע בחתולים פגיעה פיזית –  מרחיק זה הוא בעצם שדר המשדר צלילים, בני האדם אינן יכולים לשמוע צלילים אלה, אך האוזן הרגישה של החתולים מסוגלת לקלוט אותם, הצלילים אינם נעימים לאוזנו של החתול, ולכן הוא בוחר לעזוב את המקום.

מרחיק חתולים של גל ירוק פועל בדיוק בשיטה זו –  אם אתם בעלים של פאב ומסעדה ומחפשים מרחיק חתולים יעיל מבלי לפגוע בחיות, או אם אתם עובדים במקום עם חומרים מסוכנים ולא מעוניינים שהחיה האהובה תיפגע .

לקבלת הצעת מחיר על לוכדי חתולים באזורכם צרו קשר כעת והזמינו לוכד חתולים קרוב לביתכם או השאירו פרטים ואנחנו ניצור עמכם קשר.

מעוניינים בתשובה מהירה? התקשרו עכשיו למספר – 08-8690359  

לוכד חתולים
לוכד חתולים

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!