מהי הדברה אלקטרונית

שיטות ההדברה המסורתיות והמוכרות הן בדרך כלל שימוש ברעלים, כולל מוצקים, נוזלים וגזים, המסוכנים מאוד לבני אדם, חיות מחמד ואף לאקולוגיה של הסביבה.
כיום כולנו מכירים ביכולות המזיקים להסתגל לסוגי הרעלים וההדברה עם השנים, כך שעל המדביר להשתמש בחומרים יותר ויותר חזקים ובכך מגביר את הסיכון והחשיפה שלנו והסביבה.
בנוסף לכל, חומרי ההדברה המסורתיים חושפים אותנו, דרי המקום, לרעלנים ולעיתים אף לחומרים רדיו אקטיביים, העלולים לגרום לסיבוכי בריאות, קשיי נשימה, מחלות, ואף לסרטן.
הדברה אלקטרונית וירוקה פועלת מהצד המושכל של הנושא, דרך היכרות מדעית של המזיק אליו מכוונת ההדברה, דפוסי התנהגותו, דפוסי הרבייה, מקומות מסתור, בתי גידול, רגישותו לגלי קול, גלי אור ועוד היבטים רבים.


בעזרת הדברה אלקטרונית ומתוך ידע זה אנו יודעים באיזה כלים נוכל להרחיק את המזיק ולגרום לו לנטוש את המקום בו אינו רצוי.


זאת ועוד, כאשר הרחקת המזיקים אינה כרוכה בטיפול בחומרים מסוכנים, אינה מזיקה לבעלי חיים שאין ברצוננו להטריד, כמו חיות מחמד או חיות משק, וכמובן ללא פגיעה כלל באקולוגיה ובסביבה.
מאחר ואין פריסת חומרים רעילים, אין צורך בפינוי המקום הנגוע בשביל פעילות ההדברה עצמה, דבר הגוזל זמן ומשאבים לכשעצמו, ואין צורך בהמנעות מנקיון שוטף של המקום, שכן, בהדברה רגילה נקיון עלול לנקות גם את הרעלים ולהחליש את האפקטיביות שלהם.

מרחיק מזיקים אלקטרוני

מהבחינה האסטטית, מקום המטופל בהדברה רגילה, עלול לשאת ריחות לא נעימים ואף מטרידים בשל השימוש ברעלים, ניתן לפעמים להבחין במלכודות, ברעל המפוזר בפינות, בחרקים מתים, בפגרי בעלי חיים ועוד סממנים לא נעימים הגורמים למתבונן פשוט לקום ולעזוב את המקום בשאט נפש.
לעומת הדברה רגילה המצריכה רענון וחזרה על הפעולה בכל כמה חודשים, הדברה ירוקה פועלת לאורך שנים וברציפות ללא הזדקקות לתחזוקה וללא צורך בהתחשבות בסדר היום של דרי המקום, מאחר ואין הם מוטרדים מנוכחות ציוד ההדברה הירוקה, כך שפעולת הרחקת המזיקים היא תמידית וללא חלון הזדמנות למזיק לחזור לאיזור ממנו הורחק.


מאחר וההדברה הירוקה מרחיקה ואינה הורגת, אין צורך בפינוי פגרים וגופות של מזיקים, דבר שלעצמו גורם לריחות צחנה, לריכוז חיידקים, מזיקים נוספים מחלות וכיו"ב.
הדברה ירוקה
היא הדרך הנכונה, היעילה והבריאה ביותר לטיפול במזיקים.
הדברה ירוקה מתאימה לכל אחד, בין אם לקוח פרטי המעוניין בהדברה ביתית, ובין אם לקוח עסקי בכל סדר גודל ותחום.

לעוד מידע על הדברה אלקטרונית התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.