לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » מכשיר להרחקת ציפורים

מכשיר להרחקת ציפורים

מחפשים מכשיר להרחקת ציפורים ? כאן תוכלו למצוא מכשיר להרחקה של ציפורים במחיר אטרקטיבי במיוחד ובשירות מנצח.

אצלנו בחברת גל ירוק אנו עושים שימוש נרחב בפתרונות ירוקים וחדשים – ללא מפגעים לסביבה, וללא מפגעים למבנים.
התקשרו אלינו לייעוץ ובשיחה ללא כל התחייבות נציג בפניכם את הטכנולוגיה המהפכנית המאפשרת הרחקתן של היונים מבלי פגיעה באסתטיקה של המבנה – ולא פחות חשוב, ללא רעלים וללא פגיעה בחי והצומח!

מכשיר להרחקת ציפורים מגגות ומסתורי כביסה

ביום יום הציפורים עפות במרחב הציבורי שבו אנו חיים, באיזורי מגורים, איזורים עסקיים, בתי ספר ובשטחים פתוחים. אותן ציפורים מחפשות מקום חם ונוח שבו גם יוכלו להטיל את הביצים שלהן ולדגור עליהן ללא חשש שבני האדם או חיות אחרות יפגעו בהן.

לכן המקומות הגבוהים כמו מסתורי הכביסה שלנו וגגות הבתים הינם מקומות אידיאלים לאותם ציפורים לצורך הגנה ורבייה.
אותם מקומות שבהם היונים קובעות את מושבן הופכים לנו למטרד של רעש, לכלוך ומצב של פגיעה בתשתיות שנמצאות באותה סביבה כמו סתימת מרזבים ועוד.

בעזרת הטכנולוגיה נוכל לטפל במטרד הציפורים ולסלק את הציפורים מהאיזורים הלא רצויים ע"י שימוש בטכנולוגיה ולא ברעלים שממתים את היונים .
אחת האופציות לטיפול הינה בעזרת מכשיר להרחקת יונים שאותו ניתן לרכוש באתר גל ירוק. לפני הרכישה מומלץ להתייעץ עם מרחיק יונים מומלץ ועם המלצות מלקוחות מרוצים. ככה תוכלו להבטיח שנגיע לטפל בבעיה נהיה עם כל המידע הרלוונטיי והמכשירים המתאימים לטיפול יעיל במטרד היונים אצלכם בבית או בעסק.

לפני שמזמינים מכשיר להרחקת ציפורים זהו איזו ציפור נמצאת אצלכם.

סובלים ממטרד הציפורים במסתור הכביסה או בגג העסק? סיכוי גבוה שהציפור שנחתה אצלם היא יונה. לפני שאתם מתקדמים ומזמינים מכשיר נגד ציפורים תוכלו לבדוק האם זו יונה או ציפור אחרת ע"י בדיקת סוגי הציפורים בישראל .
במידה ותרצו לוודא שזו יונה ואפילו להבין איז סוג של יונה תוכל לעיין באתר ויקיפדיה ולסקור את מיני היונים.

למידע נוסף על מכשיר להרחקת ציפורים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם עוד היום.
למענה טלפוני מומחה בהרחקת יונים – התקשרו 08-8690359

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!