לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

דף הבית » Blog » רשת למסתור כביסה

רשת למסתור כביסה

מחפשים רשת למסתור כביסה ? בגל ירוק תוכלו לקבל רשת למסתור כביסה במחירים אטרקטיביים במיוחד.

מה התפקיד של רשת למסתור כביסה?

אם גם אליכם הגיע מטרד היונים לבית או לעסק סביר להניח שהתחלתם לחפש פתרון לבעיית מטרד היונים. יש מספר דרכים להתמודד עם הבעיה. אצלנו בגל ירוק כ להפתרונות הינם פתרונות ירוקים ששומרים על הסביבה ועל בעלי החיים כך שאנחנו בסופו של תהליך דואגים למצב של הרחקת יונים ולא שימוש במוצרים שיזיקו ליונים.
לצורך טיפול נכון במסתור הכביסה נכון להתייץ עם מרחקי יונים מומחה שיתן את הפתרון הנכון וידע להשתמש בצורה האידיאלית באותה רשת למסתור כביסה.

רשת למסתור כביסה בגל ירוק

גל ירוק היא החברה המובילה והחדשנית ביותר בישראל בתחום הדברת מזיקים פסיבית ואקטיבית ידידותית לסביבה.
בגל-ירוק אנו משתמשים בכלים להדברה אלקטרונית, ציוד, וטכנולוגיות מהמתקדמים והמובילים בעולם כולל אלקטרוניות , ממוחשבות ומדעיות להרחקת מזיקים , וכל זה בשיטה "ירוקה" שאינה פוגעת בסביבה , באקולוגיה ובבני אדם.
מגוון השיטות הירוקות והאלקטרוניות שגל-ירוק משתמשת אינם פוגעים בבני אדם, כולל ילדים, תינוקות וקשישים , אינה פוגעת בחיות מחמד בביתנו ואף לא בסוגי בעלי חיים שאיננו מעוניינים להרחיק.
בגל ירוק פועל צוות מומחים מקצועי, מיומן ומנוסה, הפועל תוך כדי הקפדה על לוחות הזמנים והיעדים הנדרשים לשביעות רצון הלקוחות. לאחר מאות ביקורים אצל לקוחותינו למדנו לתת את המענה המהיר והיעיל ביותר לפתרון מטרד היונים.
מומחי הרחקת היונים שלנו ידעו לתת לכם את היעוץ והתמיכה לפתרון מלא במטרד היונים אם זה בעזרת מכשיר להרחקת יונים או בעזרת רשת למסתור כביסה. יעילות של כל אביזר נבדקת לפי תוואי השטח והמטרד באותה נקודה.

גל ירוק משתמשת בציוד המוביל בעולם העומד בתקנים ישראליים ובינלאומיים המחמירים ביותר, בפריסה ארצית ובאחריות מלאה על הציוד, על ההתקנה ועל ביצוע המשימה. אנשי הצוות שלנו עובדים בפריסה ארצית ונותנים מענה למגוון תוואי שטח כמו בניינים גבוהים, מסותרי כביסה צפופים,בתי עסק בכלל ובתעשיית המזון בפרט.

להזמנת רשת למסתור כביסה התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בההקדם.
לשיחה עם מומחה הרשתות שלנו צרו קשר בטלפון – 08-8690359 

פרוייקטים נבחרים

לוכד עכברים

תעשיה צבאית-עכברים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

אנגרים/מוסכים של תעשיה אווירית ,בעיות קשות של יונים ,בתוך חלל האנגרים/מוסכים של המטוסים. נסיונות של העובדים, בכול דרך לפתור את הבעיה. לא צלחה! נזקים של עשרות אלפי שקלים! לבסוף הזמנו את חברת "גל ירוק" הותקנו באנגרים/מוסכים של המטוסים. מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות דגמים תעשייתים להרחקת יונים. וזה פתר את הבעיה בצורה יוצאת מהכלל !

אושר עד-חתולים מערכות אלקטרוניות אולטרסוניות

סניפי אושר עד כמו המון לקוחות מוסדיים בתחום המזון קרי רשתות שיווק מסעדות אולמות אירועים מפעלים בתי חולים ועוד. סובלים קשות מבעיית חתולים בתוך העסק או מחוץ לעסק. החתולים למעשה במקום שיש מזון זה גורם לבעיה הגיינית קשה מאוד גם מול העובדים, גם מול לקוחות ומשרד הבריאות. הפתרון החוקי והיעיל ביותר זה מערכות אלקטרוניות אוטלרסוניות להרחקת חתולים.וזה אכן מה שהותקן בכול סניפי אושר עד בפריסה ארצית גם מערכת אלקטרוניות אולטרסוניות תעשיתיות וגם בודדות. לשביעות רצון של הלקוח ולאורך שנים.

נמל אשדוד-יונים רשתות

נמל אשדוד לאורך השנים סבלו מבעיה קשה של יונים. בגלל הקרבה לים ואספקה אין סופית של מזון. את הבעיה במקרה שלהם "גל ירוק" פתרו בצורה היעילה ביותר! למניעת כניסת יונים באמצעות רשתות יונים, מסוג פוליתאילן גודל עין 5 ס"מ באישור מכון התקנים. ודוקרנים למנוע מהיונים את האפשרות לעמוד על מעקות המבנה ועל סף הגג בדוקרנים מסוג פוליקרבונט דוקרנים מנירוסטה 40 שורות. שילוב של האמצעים במקרה הזה פתר את הבעיה בצורה מעולה!

תאטרון בית לסין-עטלפים

תאטרון בית לסין בתל אביב סבלו בשנים האחרונות מבעיה קשה של עטלפי פירות כולל יריקות לכלוכים על מבנה התאטרון. באזורים בהם יש עצי פרי מן הסתם בעיית עטלפי הפירות מתגברת, באזורים גם יש סוגי עצי פרי/נוי אסורים לכריתה כגון עצי פיקוס ובתל אביב בפרט. "גל ירוק" הוזמנו למקום ביצענו מיפוי של מקום. הותקנו מערכות אלקטרוניות אולטורסוניות להרחקת עטלפים דגם 3 רמקולים. דבר שהביא לפתרון הבעיה בצורה מושלמת המקום נקי מיריקות/לכלוך של עטלפי פירות!