לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים

מתלבטים וצריכים עזרה?

לוכד עכברים

לאורך הזמן למדנו לחיות עם הטבע הסובב אותנו – עצים, פרחים ובעלי חיים שונים כמו ציפורים או חתולים. אבל ישנו בעל חיים אחד שרובנו לא למד לחיות איתו והוא העכבר. עכברים מהווים מטרד סביבתי גדול. הם מפיצים מחלות שונות, ואפילו מחלות חשוכות מרפא כמו כלבת, ובניגוד לכלב הפרוותי הם מעוררים בנו שאט נפש. מעבר לכך, העכברים נכנסים למקומות כמו ארונות חשמל, מכרסמים את חוטי החשמל, פוגעים בצריכת החשמל של התושבים ופעמים רבות אף מתחשמלים בעצמם למוות. מקרים אלה גורמים לנו להזעיק לוכד עכברים מקצועי.

איך מרחיקים את העכברים בעזרתו של לוכד עכברים

אנו נוהגים להשתמש בשיטות שונות כדי לנסות ולהיפטר מהמכרסמים הבעייתיים. במרבית המקרים השיטות מועילות לטווח הקצר של המלחמה בעכבר הספציפי שחדר לבית, אך אינן מועילות לטווח הארוך כשהעכברים מגיעים לבית בכל לילה ולילה. מבין השיטות הנפוצות הן פיזור רעל עכברים. הבעייתיות בשיטה זו היא שהרעל עלול להזיק גם לבריאות האדם ולפגוע בבעלי חיים אחרים שלא התכוונו לעשות להם רע כמו חיות המחמד שלנו. שיטה דומה נוספת היא הצבת מלכודות, אך גם היא מצריכה את הטיפול הבלתי נעים של פינוי מלכודת עם עכבר כרות ראש או סיום ה"טיפול" בעכבר על ידי הטבעתו. אם תשאלו לוכד עכברים מקצועי, הוא היה מעדיף להשתמש בשיטות אחרות.

לכידת עכברים בשיטה ירוקה ע"י לוכד עכברים 

ניתן להזמין את שירותיו של לוכד עכברים מיומן כדי לתפוס עכברים וחולדות. לאדם זה ניסיון רב בעבודה עם מכרסמים, והוא יוכל להציב מלכודות ללא רעל שאינן פוגעות בסביבה. מלבד לוכד עכברים, שיטה נוספת היא הצבת מכשירים אלקטרוניים המרחיקים את המכרסמים. תפקידם של מרחיקי עכברים אלקטרוניים היא להבריח את העכבר באמצעות שליחת גלי קול שאינן ערבים לאוזנו באמצעות מכשיר להרחקת עכברים. ואל תדאגו, לא תצטרכו לסבול את הרעש. המרחיק משדר קולות שבני אדם אינם מסוגלים לשמוע. היתרונות שבפתרון זה הוא שהרחקה באמצעים אלקטרוניים אינה פוגעת פגיעה גופנית במכרסם והיא מהווה פתרון לטווח הארוך. במקום לתפוס את העכבר במלכודת, להטביע או לשרוף אותו וחוזר חלילה, אפשר פשוט למנוע מהעכברים להתקרב למקום.

מחפשים פתרון יעיל של לכידת עכבר ? הזמינו לוכדי עכברים של הגל הירוק

אם נמאס לכם להתעורר כל לילה בבהלה ולחפש את מקום הרעש, אם אתם עובדים בספרייה ומוצאים פעם אחר פעם סימני שיניים בתוך הספרים, סימן שאתם זקוקים לפתרון נגד עכברים לטווח ארוך. במקרה זה אתם מוזמנים לפנות אלינו, לגל ירוק החברה המתמחה בשירותי הרחקת עכברים, ואנו נציב עבורכם את המשדרים האלקטרוניים בכל סביבה שתידרש – החל מבניין מגורים רגיל ועד לבנייני משרדים עם ארונות חשמל.

תוכלו לפנות אלינו להזמנת לוכד עכברים ולקבלת הצעת מחיר  08-8690359.

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים