לשירות אדיב ומקצועי בכל הארץ, אנא חייגו:  הראל 054-4800588  |  זיו 052-8776565

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

הרחקת עכברים אלקטרונית

חדשנית | מהירה | בטוחה

באמצעות מכשיר אולטרסוני להרחקת עכברים  – הפתרון היעיל באמת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים

מתלבטים וצריכים עזרה?

לוכד עכברים

לוכד עכברים – בשביל מה אנחנו צריכים אותו בכלל?

האמת היא, שלאורך הזמן למדנו לחיות עם הטבע הסובב אותנו – עצים, פרחים ובעלי חיים שונים כמו ציפורים או חתולים. אבל ישנו בעל חיים אחד שרובנו לא למד לחיות איתו והוא העכבר.

עכברים מהווים מטרד סביבתי גדול. הם מפיצים מחלות שונות, ואפילו מחלות חשוכות מרפא כמו כלבת, ובניגוד לכלב הפרוותי הם מעוררים בנו שאט נפש.
מעבר לכך, עכברים נכנסים למקומות כמו ארונות חשמל, מכרסמים את חוטי החשמל, פוגעים בצריכת החשמל של התושבים ופעמים רבות אף מתחשמלים בעצמם למוות. בדיוק בגלל מקרים אלו אנו זקוקים להזעיק לוכד עכברים מקצועי.

איך מרחיקים את העכברים בעזרתו של לוכד עכברים

אנו נוהגים להשתמש בשיטות שונות כדי לנסות ולהיפטר מהמכרסמים הבעייתיים. במרבית המקרים השיטות מועילות לטווח הקצר של המלחמה בעכבר הספציפי שחדר לבית, אך אינן מועילות לטווח הארוך כשהעכברים מגיעים לבית בכל לילה ולילה.

אחת השיטות הנפוצות ביותר להרחקת עכברים היא הדברת עכברים באמצעות פיזור רעל. הבעייתיות בשיטה זו היא שהרעל עלול להזיק גם לבריאות האדם ולפגוע בבעלי חיים אחרים שלא התכוונו לעשות להם רע כמו חיות המחמד שלנו.

שיטה דומה נוספת היא הצבת מלכודות, אך גם היא מצריכה את הטיפול הבלתי נעים של פינוי מלכודת עם עכבר כרות ראש או סיום ה"טיפול" בעכבר על ידי הטבעתו. אם תשאלו לוכד עכברים מקצועי, הוא היה מעדיף להשתמש בשיטות אחרות.

לכידת עכברים בשיטה ירוקה ע"י לוכד עכברים 

השטיה הטובה ביותר להרחקת עכברים לדעתנו, היא להזמין את שירותיו של לוכד עכברים מיומן כדי לתפוס עכברים וחולדות.
לאדם זה ניסיון רב בעבודה עם מכרסמים, והוא יוכל להציב מלכודות ללא רעל שאינן פוגעות בסביבה.

מלבד לוכד עכברים, שיטה נוספת היא והומנית היא הצבת מכשירים אלקטרוניים המרחיקים את המכרסמים. תפקידו של מרחיק עכברים אלקטרוני הוא להבריח את העכבר באמצעות שליחת גלי קול שאינן ערבים לאוזנו באמצעות מכשיר להרחקת עכברים.

אל תדאגו, לא תצטרכו לסבול את הרעש, המרחיק משדר קולות שבני אדם אינם מסוגלים לשמוע.

לוכד עכברים

היתרונות שבפתרון זה, הם שהרחקה באמצעים אלקטרוניים אינה פוגעת פגיעה גופנית במכרסם והיא מהווה פתרון לטווח הארוך. במקום לתפוס את העכבר במלכודת, להטביע או לשרוף אותו וחוזר חלילה, אפשר פשוט למנוע מהעכברים להתקרב למקום.

מחפשים פתרון יעיל של לכידת עכבר? הזמינו לוכד עכברים של הגל הירוק

אם נמאס לכם להתעורר כל לילה בבהלה ולחפש את מקום הרעש, אם אתם עובדים בספרייה ומוצאים פעם אחר פעם סימני שיניים בתוך הספרים, סימן שאתם זקוקים לפתרון נגד עכברים לטווח ארוך.

במקרה כזה אתם מוזמנים לפנות אלינו, לגל ירוק החברה המתמחה בשירותי הרחקת עכברים. אנו נציב עבורכם את המשדרים האלקטרוניים בכל סביבה שתידרש – החל מבניין מגורים רגיל ועד לבנייני משרדים עם ארונות חשמל.

תוכלו לפנות אלינו להזמנת לוכד עכברים ולקבלת הצעת מחיר בטלפון  08-8690359.

צרו קשר ונשמח לעזור לכם להרחיק את העכברים